Pantone’den Haberler

Serinova Yenilendi

Serinova Plastik kaliteden ödün vermeden üretimi arttırma yönünde çalışmalar yapmaktadır.


Şimdi Yenilenen yüzü ile siz müşterilerine kolaylık sunmakta ve fark yaratan Ferah tasarımımızı beğeninize sunuyoruz.

Rotatek yayında!

2004 yılında kurulan Rotatek Arıtma . evsel, ticari ve endüstriyel su arıtma sistemlerinin tasarım, imalat, taahhüt ve satış sonrası destek hizmetlerini gerçekleştirmektedir.


20 yılı aşan tecrübesiyle endüstriyel arıtma sistemlerinde bir marka websitesinde de yeniliğe gitti, Rotatek yayında!

Modern Web Tasarımı Nedir?

Günümüzde dijital platformun olmazsa olmazı internet siteleri. İnternette sörf yaparken birbirinden farklı yapılarda web sitelerine rastlamamız mümkün.

Peki hangi web siteleri sizce daha modern? Bu kriteri neye göre belirleniyor? Bu yazımızda bu konulara açıklık getireceğiz.

Sunetix yayında!

1986 yılından bugüne insan sağlığını amaç benimsemiş olan Sunetix Arıtma Sistemleri kurumsal yüzünü yeniledi. Logosunu yenilediğimiz Sunetix Arıtma Sistemleri´nin web arayüzünde de yeniliğie gittik.


Daha canlı ve daha dinamik görünüme kavuşan Sunetix´e bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Nanotek yayında!

Türkiye’nin en önemli yapı kimyasalları ve yardımcı malzemeleri distribütörlerinden olan, on yıldan fazla süredir faaliyetlerine aralıksız devam eden Nanotek ´in kurumsal kimliğini ve websitesini yeniledik!

Cms yazılımı, Mobil arayüz tasarımı ve farklı tasarımı ile beğeninize sunuyoruz.

ve Nanosound!

Yeni yıl, yeni marka, yepyeni bir site. Titreşim kontrolü ve hacim akustiği hizmetleriyle, Nanotek´in yeni markası olan NanoSound yayında!

Cms yazılımı, Mobil arayüz tasarımı ve farklı tasarımı ile beğeninize sunuyoruz.

vMind Yayında!

Bilgi teknolojileri alanında 15 yıla dayanan tecrübesi ve Türkiye’ de 4 farklı lokasyonda hizmet ağı ile, sektörün öncü firmalarından vMind´ı kurumsal yapısı ile yayına aldık.

Cms yazılımı, Mobil arayüz tasarımı ve farklı tasarımı ile beğeninize sunuyoruz.

Lukoil ile...

Bugünde rus enerji devi Lukoil´deydik. Çok yorulduk, çok uğraştık ama bir o kadarda keyif aldık. Çalışmalarımız süresince bizden desteğini esirgemeyen vMind ailesi ve Lukoil ailesine çok teşekkür ederiz.

Gerçekleştirdiğimiz çalışmayı çok kısa süre içerisinde sizlerlede paylaşmış olacağız şimdilik görüşmek üzere.

Ec Drain Yayında!

Ec Drain, Doruk Yapı iştiraki olarak duş kanalları, yer süzgeçleri ve benzer ürünleriyle kaliteyi ve hızlı hizmet ağını müşteriyle buluşturuyor. Dinamik cms yazılımı ve Responsive design arayüz tasarımı ile kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlıyor.

Bizde Ec Drain ´e başarılar diliyoruz.

2017 Dijital Pazarlama Trendleri

Geride bıraktığımız 2016 içinde dijital pazarlama uzmanları ve ajansları satış odaklı dönüşüm elde edecekleri bir çok veriyi kullanarak yeni yollar denediler. Firmaların dönüşüm oranlarını arttırmak adına trendleri yakından takip etmeleri ve aksiyon almaları artık çok önemli bir konu. Özellikle sosyal medya üzerinden marketing çalışması yapıp beklenti ve yatırımlarının karşılığını almak, bu kadar rakip arasında etkili stratejiler belirlemek açıkçası önceki yıllara göre oldukça zor diyebiliriz.

Peki 2017 için dijital pazarlamayı etkili kullanarak nasıl dönüş oranımızı arttırırız?

Avrora yayında!

Avroraship, gemi bakım onarım ve servis hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektörün gereksinimleri gözönünde bulundurularak kurguladığımız yeni arayüzü ile bizimde çorbada tuzumuz olsun istedik.

Avroraship Repair Services Formwarding Co.´ya sektöründe başarılar diliyoruz.

Web Site?

Günümüzde bir çok kurumsal firmanın ve kobilerin olmazsa olmazı web siteleri. Tüm özel yada kamu kuruluşlarının temel ihtiyaçları arasında olsa da bir çok firma yetkilisinin bu ihtiyaç hakkında az çok ve kulaktan dolma bilgileri var.

Pantone olarak bu konuya açıklık getirdik.

Yenilendik!

Bu kez terzi kendi söküğünü dikti diyebiliriz. Yeni yüzümüzle siz değerli ziyaretçilerimiz için daha anlaşılır ve ulaşılabilirliği ön planda tuttuğumuz mobil uyumlu arayüz tasarımımızı yayına aldık.

Hizmet anlayışımızı daha iyi yansıtacağını düşünürek "En iyi referans kendimiz" sloganıyla beğeninize sunuyoruz. Görüş ve fikirlerinizi bekliyoruz. Yeni tasarımlar ve fikirlerle görüşmek üzere...

Nanotek mobil uygulama çalışmamız devam ediyor.

2005 yılında kurulmuş olan inşaat sektöründe Türkiye´nin sayılı firmalarından olan Nanotek İnşaat Sanayi ve Yapı Malzemeleri Ticaret A.Ş´nin mobil uygulama üzerinden spariş alım satım ve takibini yapabileceği müşteri ve satış portföyünün işini kolaylaştıran, yazılımı ve tasarımı Pantone Creative´e ait olan mobil uygulamasında sona yaklaşıldı.

Nanotek Mobil İçin Yaklaşık 3 adet farklı arayüz tasarladık.

Bootstrap grid sistemi nedir?

Bootstrap, yavaş yavaş site tasarımlarında ve kodlamalarında açık kaynak koda sahip ücretsiz sunulan CSS Framework olan tasarım aracına bootstrap denilmektedir. Genel anlamda bu ücretsiz framework uygun biçimde sitenizi mobil, tablet ve masaüstü bilgisayarlarda otomatik dönüşmesi için kullanılan yöntemler arasında yer alır.

Son zamanlarda tasarımcıların ve kodlamacıların gözdesi olan bootstrap, site için gerekli olan tüm elementleri içerisinde barındırmaktadır.

ve Açıldık...

Ve heyecanla beklediğimiz o gün geldi çattı. Açıldık! Kapatıyoruz indirimini tersine çevirdik. Açılıyoruz... Türkiye´nin en yeni, tercübeleriyle eski diyebileceğimiz web ajansı Pantone Creative 1 Mart 2016 tarihiyle resmi olarak çalışmalara başladı.

İşimiz gücümüz kalite anlayışımızı işlerimize taşıyarak önümüzdeki yıllarda sektörün bir parçası haline gelmek. Yakında güzel haberlerle görüşmek üzere...

Web Tasarım

Netlift Forklift

Projeyi incele
Web Tasarım

Marmara Dolomit

Projeyi incele
Web Tasarım

Nanosound

Projeyi incele
Web Tasarım

Avroraship Repair Services

Projeyi incele
Web Tasarım

vMind Bilgi Teknolojileri

Projeyi incele
Web Tasarım

Ec Drain

Projeyi incele

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Hizmetlerimizden bir veya birden fazlasını seçerek iletişim bilgilerinizle birlikte bize gönderebilirsiniz. Konu ile ilgili size en kısa sürede geri dönüş sağlayacağız.

Biz de arayabiliriz:)

Sadece 20 saniye ayırarak uzmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.