Yatırımlarınızı Boşa Harcamayın

Günümüzde internetin gelişmesi ile birlikte ticaret yapabilme kolaylığı daha pratik bir şekilde yaşanmaya başlıyor. İşletmeniz eğer ki Google de yer almıyorsa üst safhalarda tutunabilmesi alacağınız profesyonel destekle birlikte oldukça kolay olmaya başlayacaktır. Dünyanın en büyük arama motorlarında yer alan sitelerin tıklama başına maliyet için en çok aranılan kelimelerle sitenizin Google üst sıralarında ücretli olarak belirmesini sağlayan önemli bir araçtır diyebiliriz. Google Adwords üstelik bütçenize bakılmaksızın her ne olursa olsun Google üst sıralarında çıkmanızda basamak görevi gören bir sistemdir. Fakat reklam verebilmeniz içinde ilk olarak reklam için belirlediğiniz anahtar kelimeleri seçmeli ve ardından da bu anahtar kelimelere de her tıklama için vermek istediğiniz en yüksek tutarı da bu sayede belirlemeye çalışırsınız. Eğer ki kullanıcı reklamınızı görüp tıkladığı andan itibaren ise ücretlendirilme durumu gerçekleşir. Üstelik Google sizden hiçbir şekilde reklamlarınızı görüntülemeniz adına herhangi bir fiyat talebinde bulunmaz. Ödemenizi yalnızca tıklama başına gerçekleştirebilirsiniz.

Bende Buradayım...

Reklamlarda ki potansiyelin kısa zaman içerisinde artması adına yakın zaman içerisinde Google tarafından yeni bir yenilik gelmiş oldu. Bu yenililiğin daha çok yazım yanlışlarına yönelik olduğunu da söyleyebiliriz. Anahtar kelimenin özellikle yanlış yazılması reklamın görülmemesini ve doğal olarak müşteri ziyaretinin de engellenmesine neden oluyordu. Fakat yapılan yeni çalışma ile gelen yeni özellik bu tür yanlışları yeniden kolay yoldan ortadan kaldırıyor.

Yeni Fikirler Yeni Yollar

Hayatımızın her evresinde artık dijital bir dünyayı görmemizden dolayı doğal olarak tüm yürütme ve işletme faaliyetlerimizi de dijital dünyaya yönelik olarak yapmaya başlamamız en doğru yol olacaktır. Son dönemde herkesin en çok ihtiyaç duymuş olduğu kavramların başında yer alan dijital reklamcılık ile artık sizlerde kendi kurumsallık imajınızı yeniden açığa çıkarabilme şansına sahip olabileceksiniz. Hedef kitleye yönelik tüm planlama ve çalışmalar, dijital ortamın etkin kullanılması için yenilikçi fikirler yapılarak firmanızın daha çok tanınmasına da bir anlamda yardımcı olunmaktadır.

Uzmanına Bırakın

Baktığımız da artık tüm hedef kesimler vaktinin çoğunu artık dijital ortamlar içerisinde geçirmeye çalışıyor. Bu sebepten dolayı dijital reklam faaliyetlerinin çağımızda artık fazlası ile önemli bir hale gelmiş olduğunu da rahatlıkla söyleyebilmemiz de mümkün olacak. Fakat bunun içinde öncellikli olarak yapılan planlamalar üzerinden gidilmesi gerekir. Aksi takdirde dijital ortamda tutunmak ya da başarılı olabilmek sanıldığı kadar kolay olmayabilir. Dijital ortamda ki reklamlarınız bu konuda uzman kişiler tarafından yapılmakta ve gerek firmanızın gerekse de web sitenizin olumlu yönleri hedef kesime en iyi şekilde lanse edilmeye de çalışılmaktadır. Bu sayede sizlerde yapılan dijital çalışmalar sonucunda da aradığınız kazançlara kısa bir dönem içerisinde sahip olarak firmanıza yeniden bir online itibarlık kazandırabilmeniz de sorunsuz bir şekilde gerçekleşmiş olacaktır. Fakat tüm bunları yaparken de ilk öncellikli olarak kurumsal bir destek almanız gerekir.

Google Adwords Planlama

Google adwords planlamasayesinde işiniz ile ilgili daha akıllıca yatırımlar yapabilirsiniz. Reklam yayınlayarak işinize yatırım yapma şansına sahip olabilirsiniz Google adwords planlamagenel olarak işleyiş olarak reklamlarınızın google da gösterileceği yerleri belirler ve buna bağlı olarak da adwords bütçenizi belirlemenizde sizlere yardımcı olmaktadır. Aynı şekilde doğru anahtar kelimeleri seçerek sonuca gidecek olan yolda sizler için en iyi planlamayı da yapmaktadır.

Hedef Kitlenizi Birlikte Planlayalım

Google adwords planlamaprogramının belki de en büyük ve güzel özelliği de bütçeniz her ne olursa olsun google da reklam vermek için en hızlı yol olmasıdır. Hem hızlı hem de basit bir yol arıyorsanız google adwords planlama programını tercih edebilirsiniz. Burada reklam vermek için ise en önemli konulardan birisi de doğru anahtar kelimeleri seçerek sizlerin reklamınızın en yüksek yerde görünmesini sağlayabilirsiniz. Reklamlarınızın her zaman en üstte yer almasını istiyorsanız bazı noktalara dikkat etmenizde fayda olacaktır. Bu noktada bilmeniz gereken en önemli şeylerden birisi de reklamlarınızı vermek için google a herhangi bir şekilde bir ücret ödemezsiniz. Yalnız ücretlendirme işlemi kişilerin reklamlarınıza tıklaması ile başlamaktadır. Anahtar kelimeleri doğru seçmek ve doğru bir dizayn ile reklam yapmak her zaman google bünyesinde reklamlarınızın en üst sıralarda yer almasını sağlayacaktır

Kimlere Ne Şekilde Ulaştık

Google adwords planlamaile daha fazla reklam kazancı elde etmek için ise kalite puanlarınızın da oldukça önemli olduğunu söylemek isteriz. Google adwords planlamagenel olarak seçilen kelimelerin ve kelime öbeklerinin artırılması sonucunda uygun kelimeler ile eşleşme yapıldığında sitenin ve sizin reklamlarının yapılması prensibi ile çalışmaktadır.

Hangi Kelimeye Reklam Vermeliyim ?

Bu yüzden de reklamlarınız verilirken daha çok spesifik kelimeleri kullanmanız sizler için her zaman daha fazla kazanç sunacak reklamları ortaya çıkarmanız açısından oldukça önemlidir.

Web Tasarım

Netlift Forklift

Projeyi incele
Web Tasarım

Marmara Dolomit

Projeyi incele
Web Tasarım

Nanosound

Projeyi incele
Web Tasarım

Avroraship Repair Services

Projeyi incele
Web Tasarım

vMind Bilgi Teknolojileri

Projeyi incele
Web Tasarım

Ec Drain

Projeyi incele

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Hizmetlerimizden bir veya birden fazlasını seçerek iletişim bilgilerinizle birlikte bize gönderebilirsiniz. Konu ile ilgili size en kısa sürede geri dönüş sağlayacağız.

Biz de arayabiliriz:)

Sadece 20 saniye ayırarak uzmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.