Nasıl bir Sunucu Kiralamalıyım?

Kullanacağınız alt yapı ve özelliklere göre sunucu belirlemeniz daha faydalı olacaktır. Örneğin çok yoğun anlamda kullanmayacak ve alt yapınız çok kapsamlı birşey değil ise VDS ( Virtual Dedicated Server ) yada VPS ( Virtual Private Server ) tercih edebilirsiniz. Daha kapsamlı bir yapınız var ise Dedicated Server kullanmanız sizin için çok daha sağlıklı olacaktır.

Muhteşem Alt Yapı ve Performans

Tüm sunucu kabinlerimizde ve sistemlerinde 400 megabit hat kullanıyoruz. Özel olarak korunaklı yedekli alt yapısı ve 7/24 sistem mühendisleri tarafından kontrol edilen PRTG monitör uygulamaları ile takip edilen bir sunucu alt yapısı kullanmaktayız. Hız ve Performans istiyorsanız tüm sunucu hizmetlerimizden % 99 uptime oranı ile faydalanabilirsiniz.

VPS Sunucu Nedir?

VPS “ Virtual Private Server ” yani Sanal Kişisel Sunucudur. Günümüzde bilgisayarların donanım yani Hardware dediğimiz fiziksel kaynakları çok güçlü olmasının verdiği avantajları bir bilgisayarı birden fazla bilgisayara çevirme imkanı sunmaktadır. Sunucunuzu birden fazla işlemle sanallaştırarak daha çok kullanıcıya hizmet vermesine olanak tanıyan bir yapıdır. VDS server ‘a göre farkı ise VDS ona verilmiş tüm kaynakları tek başına kullanmasına karşın VPS’de tüm kaynaklar tüm kullanıcılar ile ortak kullanılmaktadır.

VDS Sunucu Nedir?

VDS “ Virtual Dedicated Server ” yani Sanal Adanmış Sunucudur. Bu sunucunun VPS server ‘a göre belirli avantajları bulunmaktadır. VPS server kullanmış olduğu kaynakları paylaşımlı bir şekilde kullanmasına rağmen VDS için bu söz konusu değildir. VDS kendine ayrılan donanımları paylaşımsız olarak kullanmaktadır. Sanal olarak bağımsız bir yapı oluşturulmuş olmasından gelir. Fiyat ve Performans açısından mantıklı bir sunucu kiralama yöntemidir.

Dedicated Server

Yüksek maliyetlerden kurtulmak ve çok daha iyi performans elde etmek mi istiyorsunuz ? İşte tam bu noktada Dedicated Server hizmetinden faydalanmanızı tavsiye ederiz. Sanallaştırılmış çözümlerden ziyade Fiziksel bir makinanın tamamen size ait olarak kullanması daha verimli çalışmanızı sağlamaktadır. Performans ve hız gerektiren tüm durumlarda bu sunucunun tercih edilmesi büyük bir avantaj sağlamaktadır. Fiziksel sunucunun internet hattı , işlemcisi ve ram dahil tüm donanımları kendisine ait olduğundan en hızlı çalışan sistem olarak adlandırabiliriz.

Web Tasarım

Netlift Forklift

Projeyi incele
Web Tasarım

Marmara Dolomit

Projeyi incele
Web Tasarım

Nanosound

Projeyi incele
Web Tasarım

Avroraship Repair Services

Projeyi incele
Web Tasarım

vMind Bilgi Teknolojileri

Projeyi incele
Web Tasarım

Ec Drain

Projeyi incele

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Hizmetlerimizden bir veya birden fazlasını seçerek iletişim bilgilerinizle birlikte bize gönderebilirsiniz. Konu ile ilgili size en kısa sürede geri dönüş sağlayacağız.

Biz de arayabiliriz:)

Sadece 20 saniye ayırarak uzmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.