Youtube ve Instagram Reklamları

Dünya genelindeki aklınıza gelebilecek her firmanın ve her ürünün reklamları artık siteler üzerinden yapılmaktadır. Özellikle youtube ve instagram reklamları bu konuda büyük bir yardımcı olmaktadır. Viral reklam olarak bilinen ve bu uygulama sayesinde ise firmalar veya şirketler her ne hakkında ürün satışı veya pazarlaması yaparsa yapsın kesinlikle daha geniş bir müşteri kapasitesine seslenmektedirler.

Youtube ve instagram reklamlarıdaha geniş bir müşteri kapasitene seslenmesi için sizlere en büyük katkıyı ağlayacak olan uygulamalardır.

Özellikle youtube ve instagram içindeki videolu şekilde yer alan reklamların artık süreleri de uzatılmıştır.

Özellikle büyük firmaların tercih ettiği bu reklam şekli ile neredeyse gün içinde milyonlarca kişinin sizlerin reklamınızı izlemesi de yine ürün pazarlamasını yapmak adına atılacak en güzel ve doğru adımlardan birisidir.

Youtube ve instagram reklamlarıiçerikleri nereyse sınırsız denebilecek kadar tüm markaları ve ürünleri kapsayabilmektedir. Pazarlama sektörü içinde reklamı yapılabilecek her bir konu ile ilgili artık reklam yapılabilmektedir.

Sosyal medyaların da kullanıcılarının her geçen artması ile artık youtube ve instagram reklamları izleyen kişilerin de bir o kadar artması da birebir ile doğru orantılıdır. Reklamınızın yayınlanmasını isteğiniz sosyal medya veya web sitesi için ise her biri için ayrı kuralları olduğunu da belirtelim.Mesela instagram için belirli bir video boyutu ve resim boyutu şarttır. Bununla birlikte aynı durum youtube için de geçerlidir.

Reklam veren olarak youtube ve instagram reklamları için hangi model reklam tercih edeceğiniz reklamınızın yayınlanması için en önemli konularda birisidir. Sadece video veya görsel olarak resim boyutları değil aynı zamanda reklam içeriğine göre yazı karakter boyutları da yine reklamınızın sorunsuz bir şekilde yayınlanması için oldukça önemlidir.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.

G ö n d e r i l i y o r
Proje Başlat

Bu sitenin doğru çalışması için çerez (cookie) kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için

Anladım

Bir Proje Başlat

Almak istediğiniz hizmet yada hizmetlerden bir veya birden fazlasını seçerek iletişim bilgilerinizle birlikte bize gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş sağlayacağız.
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Gönder