Katalog Tasarım

Katalog tasarım çalışması firmalar hakkında net ama detaylı bilgiler veren görsellerle zenginleştirilmiş bir nevi firma tanıtım rehberidir. Her bir firma kendini kaliteli ev detaylı bir şekilde anlatıma sahip olan katalog tasarımına ihtiyaç duymaktadır. Önemli olan gerçek anlamda kaliteli bir çalışma ortaya çıkartarak piyasanın yapılmamış özel bir kataloğuna sahip olabilmektir. Katalog tasarımları sayesinde bir anda binlerce kişiye kolayca ulaşılabilmekte yapılan hizmetler kolayca müşterilere aktarılabilmektedir.

Her çizgi firmanızı yansıtması için çiziliyor

Katalog tasarımı konusunda yılların tecrübesini üzerinde taşıyan firmamız özel tasarımlar, klasik tasarım çalışmaları ve en çok tercih edilen katalog çalışmalarını grafik tasarım personellerimizce ortaya çıkartarak katalog için kullanılacak kağıt kalitesi en özel şekilde ayarlanmaktadır. Özel baskı kalitesi sayesinde en orijinal resimler, firma faaliyet alanınız hizmetler, hakkımızda bölümlerinin ve iletişim bilgisi gibi olmazsa olmaz temel bilgiler kataloğu içeriğine dahil edilerek firmanızın kısa ve öz tanıtımı bu sayede kolayca sağlanmaktadır. Kataloglarınızı müşterilerinize ulaştıracak şirketiniz hakkında kolayca bilgi almalarını sağlaya bilirsiniz almış olduğunuz işi özetleyen tanıtım yazılarının yani sıra isinize ait özel resimlerle katalog tasarımının kusursuz bir şekilde tamamlanmasını sağlayabilir sininizContent image 2 Yapılan katalog tasarımlarının ardından müşteri kitlesine yeni yıl promosyon ürünleriyle birlikte tek bir paket halinde gönderilen kataloglar firma hakkında daha detaylı bilgi alınmasına, firmanın reklamının yapılmasına olanak sağlayan özel bir yöntem olarak kurumsal firmalar tarafından tercih edilmektedir. Her türlü katalog çalışması hizmetlerinden en kaliteli en ekonomik şekilde yararlanmanın yolu firmamız ile iletişim kurmaktan geçmektedir. Kaliteli baskı, işinize çözüm sunan doğru ve net anlatımlardan oluşan katalog tasarımı sizlerin firması içinde bulunması gereken özel bir çalışmadır

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.

G ö n d e r i l i y o r
Proje Başlat

Bu sitenin doğru çalışması için çerez (cookie) kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için

Anladım

Bir Proje Başlat

Almak istediğiniz hizmet yada hizmetlerden bir veya birden fazlasını seçerek iletişim bilgilerinizle birlikte bize gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş sağlayacağız.
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Gönder